EN
Ana Sayfaya Dön

MARS Tamamlanan Projeler

Proje Bilgileri

Smg Europe tarafından işletilen 6500 kişi kapasiteli ora arena İstanbul’un ilk çok amaçlı arenasıdır ve 17 milyonluk nüfusa kolay erişim imkânı sağlamaktadır. İstanbul’daki mevcut mekânlardan farklı olarak eğlenceyi 12 aya yayma amacıyla inşa edilen ora arena, fonksiyonel ses sistemi, ışıklandırması ve donanımı ile canlı gösteriler için özel olarak dizayn edilmiştir.

Esnek oturma düzenine sahip arena; aile eğlenceleri, müzik ve tiyatro, ulusal ve uluslararası konserleri ve spor aktiviteleri gibi geniş bir yelpazede, farklı kapasitelere ihtiyaç duyan birbirinden farklı etkinliklerin programlanmasına olanak sağlıyor.

Uluslararası turnelerin operasyonel gereksinimlerini kolayca karşılayabilecek sahne arkası, yükleme ve yapımekipmanları ile bölgedeki diğer mekânlara kıyasla emsalsizdir.

Ora arena içerisindeki VIP club salonu, club koltukları, 10 adet VIP locası ve backstage (prova) salonu ile Türkiye’nin eğlence sektörüne başka bir ilki daha getiriyor. İşletmeler bundan böyle müşterilerini eğlendirmek için spor mekânlarına alternatif olan güvenilir bir arenaya sahipler.


Müşteri : Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş.
Alan : 27.000 m2
Tamamlanma : 2012
Yer : İstanbul, Türkiye